Sorry! The information you are looking for is only available in Dutch.
Deze opleiding is bewaard in Mijn studiekeuze.
Deze opleiding kan niet bewaard worden.
Je bent nog niet ingelogd in Mijn studiekeuze. Log in of maak een account aan om jouw opleidingen op te slaan.
Er gaat iets mis, probeer het later nog een keer.

Medewerkers Social and Cultural Anthropology

Vind hier een overzicht medewerkers

MANAGEMENT TEAM

Dr. F. Colombijn (Freek) - Head of Department

Prof. dr. M. de Theije (Marjo)  - Director of Research

Dr. E.W. Bal (Ellen)  - Director of Education

Dr. M. Matelski (Maaike) - Education Coordinator

SECRETARIAT

G.M. Sabajo (Hoesna)

RESEARCH AND TEACHING STAFF

Dr. E.W. Bal (Ellen)

Dr. F. Colombijn (Freek)

Prof. dr. D. Dalakoglou (Dimitris)

Dr. R.A. Gigengack (Roy)

Dr. A. Holslag (Anthonie)

Dr. A. Hossain (Adnan)

W.B. de Jong (Wiebe)

Dr. J.H. Jonkman (Jesse)

Dr. M. Matelski (Maaike)

Prof. dr. P.D. Nyiri (Pál)

H.B. Ploegman (Herbert)

Prof. dr. M.P.J. van de Port (Mattijs)

Dr. M.C. de Regt (Marina)

Dr. E. van Roekel (Eva)

Dr. Y. Saramifar (Younes)

Dr. L.T. Schneider (Luisa)

I. Schuitemaker (Iris)

Dr. G. Sinatti (Giulia)

A. Smienk (Aalt)

Prof. dr. G.I.J. Steijlen (Fridus)

Prof. dr. I.L. Stengs (Irene)

S.I. Tahitu (Sarina)

Prof. dr. M. de Theije (Marjo)

Dr. P.G.A.Versteeg (Peter)

EMERITUS PROFESSOR

Prof. dr. J.T. Sunier (Thijl) 

Prof. dr. H. Sutherland (Heather)

RETIRED

Dr. E.A.C. Bartels (Edien)

Dr. L.A. Brouwer (Lenie)

B.G. Keuper (Ina)

Dr. A.J. Salman (Ton)

PHD CANDIDATES

J. Ahajjaj (Jamal)

A.Z. Ali (Aleeha)

L. Ausic (Lisa)

C.G. Barie (Cletus)

E. Bonanini (Elena)

Y. Cebecioglu (Yagiz)

A.I. Chaplin (Alexander)

A.G. Della Puppa

P.A. Dewanto (Yudha)

X. Feng (Xiaodan)

A.K. Gebeyehu (Adane)

V.E. Gheorghiu (Vlad)

C. Giovanopoulos (Christos)

E. Igdi (Emine)

J.N. Koopman (Jop)

W. Li (Weizhen)

E. Liberati (Elena)

H.L.E. van der Linden (Heleen)

Y. Liu (Yu)

L. Masnun (Lita)

D. Meyrasyawati (Dewi)

J.C. Minkjan

C.R. Perez Perez (Carmen)

H.B. Ploegman (Herbert)

G.S. Serntedakis (Georgios)

H. Shan (Haiyue)

H.E.L. Sibona (Hannah)

N. Siraj Annie (Nasrin)

C.E.M. van Slobbe (Caroline)

S. Xiang (Shaohua)

M. Zuurbier (Merel)

POST DOCS

Dr. I. Kallianos (Yannis)

Dr. R. Laila (Runa)

Dr. L. Massaro (Luciana)

PROJECTS

S. van Wijgerden (Soesja)

STUDENT ASSISTANTS

P. de Boer (Puck)

F.C. Sankowich (Francesca)

Z.M. Tjon-A-Ten (Zoë)

AFFILIATED FELLOWS

M. Barkataki

H. Gargili

G. Poulimenakos

R. Sabeti (Rokhsare)

A.B. Zwaard (Aad)